Податкове планування й оптимізація оподаткування грають істотну роль в діяльності будь-якого комерційного підприємства. Підприємці та засновники підприємств відкривають свій бізнес для того, щоб отримувати прибуток, а аж ніяк не для того, щоб платити податки в бюджет. Сплата податків - це обов'язок суб'єктів господарювання, за невиконання якої держава карає платників податків. Проте, будь-яке підприємство чи підприємець має право використовувати законні методи, спрямовані на зменшення обсягів податкових платежів.

Ухилення від сплати податків - це правопорушення, яке за певних обставин може бути кваліфіковано як кримінально каране діяння згідно Кримінального кодексу України. У той же час оптимізація податків і податкове планування застосовуються платниками податків в якості методів легального зменшення обсягів платежів до бюджетів.

Оптимізація оподаткування та податкове планування в нашому розумінні - це, перш за все, легальне, законне, засноване на попередніх прогнозах, ефективне планування нарахування і сплати податків до бюджету.

Довгий час податкове законодавство України не зазнавало жодних серйозних змін. Практика податкового планування та оптимізації устоялися, були вивчені матеріали перевірок підприємств податковими органами, судова практика у спорах з податковими органами, і рекомендовані консультантами методи оптимізації можна було сміливо впроваджувати на підприємствах будь-якої форми власності.

З кожним роком суб'єктам господарювання доводиться напрацьовувати нові методи оптимізації оподаткування.

Серед найбільш поширених методів оптимізації оподаткування можна назвати наступні:

 - Оптимізація доходів і витрат;

 - Розробка схеми роботи.

Це, звичайно, не вичерпний перелік методів оптимізації оподаткування і практики податкового планування: 

 - Оптимізація витрат на заробітну плату і соціальні відрахування;

 - Підприємства в холдингу.

Вартість послуг з оптимізації оподаткування: 

Терміни Вартість
від 3-х робочих днів від 3000,00 грн