Аудиторська група "Беленко-Аудит" надає бухгалтерські, аудиторські та юридичні послуги для суб'єктів господарської діяльності, юридичних та фізичних осіб, що діють на всій території України.

Орієнтовна схема нашої роботи:

Якщо Ви хочете отримати від нас консультацію, Ви оформляєте докладне письмове питання і відправляєте нам на електронну адресу. Ми оцінюємо вартість Вашого питання, виставляємо Вам рахунок на оплату і протягом 1-2 днів Ви отримуєте письмову аргументовану відповідь. При усній консультації можлива відповідь в телефонному режимі.

При веденні, відновленні бухгалтерського і податкового обліку Ви передаєте нам первинну документацію, ми обробляємо документи і на підставі цього складаємо і здаємо необхідну звітність. За документами ми приїжджаємо до Вас в офіс в заздалегідь домовлений час, так само їх можна передати по нашій електронній пошті. До Вас прикріплюється певна людина і Ви працюєте саме з ним безпосередньо без будь-яких посередників.

При проведенні аудиту можлива перевірка, як у нас, так і в офісі Замовника.

Для кожного нашого клієнта ми використовуємо індивідуальний підхід і приймаємо оптимальне взаємовигідне рішення.

 

Відгуки клієнтів:

Компания “ФЕСТ-СТУДИО”

Очень довольны профессиональными знаниями Евгения в сфере бухгалтерского и налогового учёта туристических услуг.

ТОРГОВЫЙ ДОМ “АВИАХИМ”

Постоянно следит за текущими изменениями нормативной базы, полностью придерживается корпоративных норм и правил, имеет огромные навыки делового общения.

Представительство “ИНС Ресерч Франс”

Беленко Евгений Валерьевич всегда быстро и качественно решает вопросы учёта представительства "ИНС Ресерч Франс".