«Торгівля - вільна. Прибуток - священний. Полюби торгівлю і прибуток ближнього свого, як свої власні.»

«Вежа Ластівки», Сапковський.

Аудиторська група "Беленко-Аудит" надає бухгалтерські, аудиторські та юридичні послуги для суб'єктів господарської діяльності, юридичних та фізичних осіб, що діють на всій території України.

Сьогодні аудиторська група "Беленко-Аудит" це команда професіоналів, що працюють в сфері бухгалтерського обліку та аудиту - консультанти, аудитори, юристи, бухгалтери - що орієнтовані на вирішення комплексних завдань на ринку фінансів.

Мета нашого бізнесу - це ефективне і оперативне виконання Ваших завдань в найкоротші терміни у сфері бухгалтерського обліку та аудиту. Ми надаємо бухгалтерську допомогу і консультації при вирішенні різних питань і завдань, пов'язаних з веденням обліку на підприємствах з різною формою власності і оподаткування - Формування звітності, ведення бухгалтерського обліку, розрахунок заробітної плати, аудиторські перевірки.

Усне і письмове роз'яснення чинного податкового законодавства. Ми працюємо з юридичними та фізичними особами по всій території України.

7 ключових факторів успішної роботи з нами:

 Ми - одна велика, згуртована команда. Ми готові зробити все для того, щоб Ви досягли успіху.

 Прозорість і чесність по відношенню до наших клієнтів - саме на цьому будується фундамент нашої з Вами співпраці.

 Ми - відкриті для спілкування: Ви можете звернутися до нас по будь-якому питанню.

 Працюючи на ринку юридичних та фінансових послуг чималий час і маючи багатий досвід за плечима, ми гарантуємо Вам опору і надійний тил - Ви можете на нас покластися.

 Ми впевнені в своїх співробітниках, і готові надати Вам тільки кращих фахівців.

 Ви отримуєте індивідуальний підхід до Ваших цілей і завдань. Гарантовані рішення.

 Більше 50% наших Клієнтів приходять за рекомендаціями. Ми цінуємо Ваші рекомендації.